top of page

Terms & Conditions

HEYPUNGI KULLANIM KOŞULLARI

 

HEYPUNGI uygulaması içeriğindeki hizmetler Merkez Mahallesi Meserburnu Cad. No 105/1 Sarıyer/ İSTANBUL” adresinde mukim DOKSANALTI DİJİTAL YAYINCILIK A.Ş. (“Şirket”) tarafından sağlanmaktadır. İşbu sözleşme Şirket ile Dijital Uygulamayı akıllı cihazına indirerek sözleşmeleri kabul, beyan ve taahhüt ederek onaylayan üyeler arasında aşağıda bütünüyle belirtilen şartlar dahilinde kurulmuş sayılmaktadır.

 

Üyelerimizin İnternet'e bağlı telefon ve tabletler ile İnternet Dijital Uygulama üzerinden sesli ve okunabilir kitap veya kitap benzeri metin içeriklerine, Eğitici Oyunlara, Aile Etkinliklerine, Yabancı Dil Eğitici Oyunlarına ("HEYPUNGI UYGULAMASI") erişebilmesini sağlayan bir abonelik hizmeti sunar. Bu Kullanım  Koşulları, hizmetimizi kullanımınıza ilişkin kuralları belirler. Bu Kullanım Koşulları kapsamında "hizmetimiz" ya da "hizmet" ibareleri, içeriklerinin bulunması ve okunması ya da dinlenmesi için sunulan; tüm özellik ve işlevleri, tavsiye ve incelemeleri, İnternet sitesini, kullanıcı ara yüzlerini ve hizmetimizle alakalı tüm içerik ve yazılımları da kapsayan hizmeti ifade eder.

 

Üye, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak satışa konu dijital içerik hizmetlerin temel nitelikleri, bedelsiz olup olmadığı satış bedeli, ödeme şekli, üyelik iptali ve diğer tüm hususlarda bilgi sahibi olduğunu ve kendisine Mobil Uygulamada ön bilgilendirmenin yapılmış olduğunu ve işbu Sözleşme’nin bağlayıcı olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Temel paket tüm üyeler bakımından ücretsizdir, ücretsiz üyelerin HEYPUNGI uygulamasını kullanabilme sınırları ve ilave içeriklere ulaşılmak istenildiği takdirde Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak dijital içerik hizmetlerin temel nitelikleri, bedeli, ödeme şekli ve diğer tüm hususlar uygulamada yer alacaktır.

 

İşbu sözleşme “Üyelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum” butonunun tıklaması ve kabul beyanının HEYPUNGI kayıtlarına geçtiği anda kurulmuş ve yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

 

İşbu Sözleşmenin konusu Üyenin Dijital İçerik Hizmetleri’ne abone olmasının şekil ve şartlarının ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. Dijital İçerik Hizmetleri’nin özellikleri ve kullanım koşulları http://www.heypungi.com/ adlı web sitesindeki tanıtım sayfasında ve/veya mobil uygulama ekranında belirtildiği gibidir. İşbu Sözleşme ile HEYPUNGI, mobil cihaz, tablet ve benzeri cihazlar üzerinde yer alan HEYPUNGI uygulamasından HEYPUNGI’nin sunduğu ve kendisinin tek taraflı takdir hakkına bağlı olarak belirlenecek Dijital İçerik Hizmetlerini, seçilen hizmet kategorisine ilişkin lisans sınırlamaları dahilinde, önceden belirtilen fiyat ve koşullarda Üyeye sunmayı; Üye de kullanım şartlarını kabul ederek hizmet bedelini tam ve zamanında HEYPUNGI’ye ödemeyi taahhüt eder. Üye, Dijital İçerik Hizmetleri’nin fiziksel bir teslimatının olmadığını, gayri maddi nitelikte olan Dijital İçerik Hizmetleri’nin elektronik ortamda sunulacağını ve teslim edileceğini kabul eder.

 

A. ÜYELİK

 

Üyeliğiniz, sonlandırılıncaya kadar devam eder. Hizmetleri kullanabilmek için İnternet erişimine ve mobil uygulama indirme marketlerini destekleyen bir cihaza sahip olmalı ve bize bir veya birden fazla Ödeme Yöntemi sunmalısınız. “Ödeme Yöntemi”, zaman zaman güncelleyebileceğiniz ve hesabınız üzerinden bir üçüncü taraf aracılığıyla ödemeyi de içerebilecek, mevcut, geçerli, tanınan bir ödeme yöntemi anlamına gelir. Üyeliğinizi fatura kesim tarihinden önce üçüncü parti ödeme şirketleri aracılığıyla iptal etmediğiniz sürece, bu şirketlere bir sonraki faturalama döneminin üyelik ücretini seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden tahsil etme yetkisi vermiş olursunuz (bkz. "Üyelik İptali").

 

Üçüncü taraflarca kendi ürünleri veya hizmetleri ile bir arada sunulan özel promosyon planları veya üyelikleri de dahil olmak üzere, birkaç farklı üyelik planı sunabiliriz. Bu gibi üçüncü taraflarca sunulan ürünlerden veya hizmetlerden sorumlu tutulamaz. Bazı üyelik planları, hizmete kaydolduğunuz sırada veya size sunulan diğer iletişimlerde açıklanacak farklı koşullara ve sınırlandırmalara sahip olabilir.

 

Üye, kayıt sırasında vermiş olduğu elektronik posta adresi ile bir üyelik oluşturma imkanına sahiptir. Aynı elektronik posta adresi ile birden fazla üyelik oluşturulamaz. ALICI, kayıt sırasında vermiş olduğu elektronik posta adresini kullanıcı adı olarak kullanacak ve kendi belirleyeceği şifreye sahip olacaktır. Üye, şifresini dilediği zaman değiştirebilir. Şifre seçimi, değişimi ve korunmasına dair sorumluluk tamamen Üye'ye aittir.

 

Üye, Sözleşme konusu Dijital İçerik Hizmetleri’ni belirlediği kullanıcı adı ve şifrenin girilmesi suretiyle kullanabileceğini, kullanıcı adı ve/veya şifrenin hatalı girilmesi nedeniyle hizmetlerin kullanılamamasından şirketin sorumlu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Üye, şifre ve kullanıcı adının gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstereceğini, şifreyi ve kullanıcı adını herhangi bir üçüncü kişiye açıklamayacağını, kullandırmayacağını, şifresinin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirildiğini öğrenmesi veya bundan şüphelenmesi halinde derhal Şirket'e haber vereceğini, şifre ve kullanıcı adının üçüncü kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğacak zararlardan Şirketin sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

B. ÜCRETSİZ DENEMELER VE ÜYELİK

 

Üyeliğinizi ücretsiz deneme ile başlatabilirsiniz. Üyeliğinizin ücretsiz deneme süresi, kaydolurken belirtilecek olup, ücretsiz deneme süresi yeni üyelerin ve belirli eski üyelerin hizmeti denemesi amacıyla tasarlanmıştır. Ücretli Üyelik tiplerimiz; aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık ve ömür boyu şeklinde seçeneklidir. Fiyatlandırma ve üyelik tipleri zamanla değişiklik gösterebilir. Şirket tarafından tek taraflı değişiklik haklı saklı tutulmuştur.

 

Ücretsiz üyeliklerde kullanıcılara her gün şirket tarafından seçilip belirlenecek bir içerik ücretsiz olarak sunulacaktır. Hikaye sunumu dışındaki hizmetler bakımından örnek içeriklere erişim hakları olacaktır. Ücretsiz üyeliklerin dijital uygulamayı kullanımları bu haklar ile sınırlanmıştır. Ücretsiz üyelikler istenilen zamanda ücretli üyelik şeklinde geçiş yapılabilecektir.

 

Ücretsiz deneme kriterleri tamamen Şirketin takdirine bağlı olarak belirlenir ve ücretsiz deneme hakkı veya süresi, suistimali önleme amacıyla tarafımızca kısıtlanabilir. Kriterlere uymadığınızın saptanması hâlinde ücretsiz denemenizi iptal etme ve hesabınızı dondurma hakkımız saklıdır. Diğer fırsat ya da indirim olanaklarıyla birlikte kullanım hâlinde kısıtlamalar getirilebilir.

 

Üyeliğinizi ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce iptal etmemeniz hâlinde, ücretsiz deneme süresinin bitiminde, bir sonraki faturalama dönemine ait üyelik ücreti, seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden ödeme şirketince tahsil edilir. Üyelik ücretini ve ücretsiz deneme sürenizin bitiş tarihini görüntülemek için ilgili ödeme şirketlerinin abonelik yönetme sayfalarını ziyaret etmelisiniz.

 

C. FATURALANDIRMA DÖNEMİ

 

a. Faturalama Dönemleri

Hizmetinin üyelik ücreti ve hizmeti kullanımınıza bağlı ortaya çıkabilecek vergi ve olası işlem ücretleri gibi diğer tüm masraflar, seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden tahsil edilecektir. Faturalama döneminizin uzunluğu, hizmete kaydolurken seçtiğiniz abonelik türüne bağlı olacaktır. Ödeme Yönteminizin onaylanamaması ya da ücretli üyeliğinizin söz konusu aya dâhil olmayan bir günde başlaması gibi durumlarda ödeme tarihinizde değişiklikler yaşanabilir. Bir sonraki ödeme tarihinizi görmek için ilgili ödeme şirketlerinin abonelik yönetme sayfalarını ziyaret edin.

 

b. Ödeme Yöntemleri

Hizmetini kullanabilmek için bir veya birden fazla Ödeme Yöntemi sunmalısınız. Hesabınızla ilişkilendirilmiş herhangi bir Ödeme Yöntemi üzerinden ücret almamız için bize yetki vermiş sayılırsınız. Böyle bir durumda, tahsil edilmeyen tutarlardan sorumlu olmaya devam edersiniz. Ödeme yöntemi geçerlilik tarihinin sona ermesi, yeterli bakiye olmaması veya başka nedenlerden dolayı ödemenin başarıyla gerçekleşmemesi ve hesabınızı iptal etmemeniz halinde, abonelik ücretini geçerli bir Ödeme Yönteminden tahsil edinceye kadar hizmetimize erişiminizi askıya alabiliriz. Bazı Ödeme Yöntemleri'ni kullanmanız hâlinde sağlayıcı kuruluş, tarafınızdan Ödeme Yönteminizin işlenmesiyle alakalı dış işlem ücreti gibi çeşitli masraflar tahsil edebilir. Yerel vergi tutarları kullanılan Ödeme Yöntemi'ne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Ödeme Yöntemi hizmet sağlayıcınızla görüşün.

 

c. Üyelik İptali

Üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ve faturalama döneminizin sonuna kadar dijital uygulamadaki hizmet içeriklerinden üyeliğinize uygun olan türde faydalanmaya devam edebilirsiniz. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmelik uyarınca ödemelerin iadesi yoktur ve tarafımızca tamamlanmamış üyelik dönemleri ya da okunmamış yahut dinlenmemiş uygulama içerikleri için iade ya da ödeme yapılmamaktadır. Üyeliğinizi iptal etmek için, "Ayarlar" sayfasına gidin ve iptal işlemlerine yönelik talimatları izleyin. Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde, hesabınız mevcut faturalama döneminizin sonunda otomatik olarak kapanacaktır. Ödeme Yöntemi olarak üçüncü tarafları kullandıysanız ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız bu işlemi söz konusu üçüncü taraf aracılığıyla yapmanız gerekebilir: Örneğin söz konusu üçüncü taraf ile hesabınıza erişip otomatik yenilemeyi kapatmak ya da söz konusu üçüncü taraf üzerinden hizmetten çıkmak gibi.

 

d. Ücret ve Abonelik Planı Değişiklikleri

Abonelik planımızda ve hizmetimizin ücretinde zaman zaman değişiklik yapabiliriz, ancak yapılan herhangi bir ücret değişikliği veya abonelik planlarınızdaki değişiklikler, bu değişiklik(ler)e ilişkin tarafınıza bildirim yapılmasını takip eden faturalama dönemleri için geçerli olacaktır.

 

D. HİZMETLER

 

Hizmete abone olmak için herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır. Çocukların yaş aralıklarına uygun olarak uygulamamız tarafından kullanım ve içerik sunumu sağlanacaktır.

 

Hizmet üzerinden erişilen her türlü içerik, sadece kişisel kullanımınıza ve ticari olmayan kullanımlara yöneliktir. üyeliğiniz boyunca tarafınıza hizmete ve içeriklerine erişmenize müsaade eden sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir hak sağlamaktayız. Yukarıda belirtilenler haricinde, size hiçbir hak, mülkiyet veya menfaat devredilmeyecektir. Dilediğiniz zaman "Ayarlar" sayfasını ziyaret edip "Görüşlerinizi Yazın" kısmından teste tabi olmama talebinizi iletebilirsiniz.

 

Hizmeti, hizmetle ilişkili tüm özellikler ve işlevselliklerle birlikte, geçerli tüm yasa, kural ve yönetmeliklere ya da ilgili hizmet veya içeriğin kullanımına dair diğer kısıtlamalara uygun şekilde kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. Hizmette saklanan ya da hizmetten ve hizmet aracılığıyla edinilen içerik veya bilgileri saklamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, dağıtımını yapmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, sergilemeyeceğinizi, işlemeyeceğinizi, yayımlamayacağınızı, lisanslamayacağınızı, türev ürün üretmeyeceğinizi, satışa sunmayacağınızı veya kullanmayacağınızı (Kullanım Koşulları'nda özellikle izin verilmediği sürece) kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca; Hizmet dahilindeki içerik korumalarının hiçbirini bertaraf etmemeyi, kaldırmamayı, değiştirmemeyi, devre dışı bırakmamayı, geriletmemeyi veya bozmamayı; Hizmete erişmek için herhangi bir robot, örümcek, kazıyıcı veya başka otomatik yollar kullanmamayı; Hizmet üzerinden erişilebilen herhangi bir yazılımı ya da diğer ürünleri veya süreçleri kaynak koda dönüştürmemeyi, bunlar üzerinde tersine mühendislik yapmamayı veya parçalara ayırmamayı; Hizmetin içeriğine herhangi bir kod veya ürün yerleştirmemeyi veya herhangi bir şekilde manipüle etmemeyi; herhangi bir veri madenciliği, veri toplama ya da çıkarma yöntemi kullanmamayı kabul etmiş sayılırsınız. Buna ilaveten, her türlü yazılım virüsü ya da herhangi başka bir bilgisayar kodu, dosyaları veya programları dahil olmak üzere, hizmet ile ilişkili herhangi bir bilgisayar yazılımı ya da donanımı veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, zedelemek veya sınırlandırmak için tasarlanmış herhangi bir materyali yüklememeyi, göndermemeyi, e-posta ile veya başka şekilde göndermemeyi veya iletmemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu Kullanım Koşullarını ihlal etmeniz veya hizmeti yasadışı bir şekilde ya da dolandırıcılık amaçlı kullanmanız halinde, hizmetimizi kullanmanızı sonlandırabilir veya kısıtlayabiliriz.

 

İçeriklerin ses kalitesi cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir ve konumunuz, İnternet bağlantınızın hızı ve sunduğu bant genişliği gibi çeşitli unsurlardan etkilenebilir. İçerik dinlemek için içerik başına en az 5,0 Mbps indirme hızına sahip olunması tavsiye edilir. Tüm internet erişimi ücretleri sizin sorumluluğunuzdadır. Mevcut internet veri kullanımı ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen internet sağlayıcınızla görüşün. İçerikleri dinlemeye başlayabilmek için geçmesi gereken süre; konumunuz, o anki bant genişliği, seçtiğiniz içerik ve uygulamayı destekleyen cihazınızın yapılandırması gibi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterecektir.

 

Bu yazılım, cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir; işlevleri ve özellikleri cihazdan cihaza değişebilir. Hizmeti kullanmak için üçüncü taraf lisanslarına tabi bir üçüncü taraf yazılım kullanımının gerekli olabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Şifreler ve Hesap Erişimi

Hesabını oluşturan ve hizmet ücreti tarafınca seçilen Ödeme Yöntemi üzerinden ödenen üye ("Hesap Sahibi"), hesap ve hizmetimize erişmekte kullanılan  mobil uygulama indirme marketlerini  destekleyen cihazlar üzerinde erişim ve kontrol hakkına sahiptir ve hesap üzerinden gerçekleşen tüm işlemlerden sorumludur. Hesabın kontrolünü sürdürmek ve başkalarının hesaba erişmesini önlemek (Böyle bir durumda hesabın izlenme geçmişinde bunun bilgisi mevcut olacaktır.) adına Hesap Sahibi, hizmete erişmekte kullanılan uygulamayı destekleyen cihazların kontrolünü elinde tutmayı sürdürmeli ve hesabın şifresini ya da hesaba bağlı Ödeme Yönteminin ayrıntılarını kimseyle paylaşmamalıdır. Hesabınızla ilgili olarak bize verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu sağlamak ve gerektiğinde bilgileri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Sizi veya ortaklarımızı kimlik hırsızlığı veya diğer hileli hareketlerden korumak için, hesabınızı sonlandırabilir veya hesabınızı askıya alabiliriz.

 

Garantiler ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

Hizmeti "olduğu gibi" ve taahhütsüz, taahhütlü ya da koşul olmaksızın sunulmaktadır. Özellikle belirtmek gerekirse, hizmetimiz kesintisiz veya hatasız olamaz. Tarafımıza karşı tüm özel, dolaylı ya da bağlı hasarlardan feragat etmiş sayılırsınız. Bu koşullar, feragat edilemeyecek herhangi bir garantiyi veya ikamet ettiğiniz ülkenin yasaları uyarınca sahip olabileceğiniz tüketici koruma haklarını sınırlandırmamaktadır.

 

Toplu Davadan Feragat

İLGİLİ KANUN KAPSAMINDA UYGULANABİLDİĞİ HÂLLERDE, TARAFINIZ, YALNIZCA BİREYSEL OLARAK BİRBİRİNİZE KARŞI TALEPTE BULUNABİLECEĞİNİZİ VE HERHANGİ TOPLU YA DA DELEGELENDİRİLMİŞ DAVANIN MÜŞTEKİSİ YA DA TOPLU DAVA ÜYESİ OLARAK TALEPTE BULUNAMAYACAĞINIZI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. Ayrıca, ilgili kanunlar kapsamında uygulanabildiği hâllerde, aksi ve tarafınızca kararlaştırılmadığı takdirde mahkeme, birden fazla kişinin talebini tarafınızın talebiyle birleştirmeyebilir ve bu hususta herhangi bir toplu davaya hâkimlik edemez.

 

E. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

 

HEYPUNGI, Üyeye daha iyi hizmet verebilmek ve ürün sunabilmek adına ve Üyenin beklentilerine daha uygun içerikler sağlamak amacıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden doğan yükümlülükleri kapsamında dijital uygulama üzerinden üyenin yahut kanuni temsilcisi olduğu alt kullanıcıların adı, soyadı, doğum tarihi, adresi, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi özel nitelikli olmayan kişisel verileri kaydetmektedir. Bu hususa ilişkin ayrıntılı bilgilendirme kişisel verilerin korunmasına dair aydınlatma metni ve gizlilik politikası sözleşmesi ile belirtilmiştir.

 

Üye, işbu sözleşmeyi, Gizlilik ve ilgili Politikalarını okuduğunu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (bundan sonra “KVKK” olarak anılacaktır.)’ndan doğan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirdiğini kabul ve beyan eder. Üye, işbu sözleşmeyi kabul etmesiyle beraber kişisel verilerinin işlenmesine, aktarılmasına ve saklanmasına icazet etmiş sayılır.

 

Üye, üyelik süresince kendisi tarafından aktarılan kişisel verilerinin doğru ve gerektiğinde güncel olmasını sağlama yükümlülüğünü kabul ve taahhüt eder.

 

F. MUHTELİF HÜKÜMLER

 

İşbu Sözleşme, üye tarafından Sözleşme’nin okunduğunun ve kabul edildiğinin beyan edilmesiyle akdedilmiş olup, bu andan itibaren hüküm ve sonuç doğuracaktır.

 

Üye, HEYPUNGI’nin sunduğu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak mali haklarının kullanım yetkisine / lisans haklarına sahip olduğu Dijital İçerik Hizmetleri’nin ancak işbu Sözleşme şartları kapsamında kişisel kullanım amacıyla kullanılabileceğini ve Sözleşme ile açıkça belirtilmemiş hiçbir yetkinin Üye'ye devredilmemiş olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

HEYPUNGI’nin, işbu Sözleşme kapsamında Dijital İçerik Hizmetleri sunuyor olmasının, Üyeye donanım ve/veya yazılım temini veya mevcut donanım ve/veya yazılımın düzgün çalışması konusunda bir taahhüt ya da garanti verdiği anlamına gelmemektedir.

 

Dijital İçerik Hizmetleri, sektörel standartlar paralelinde, mümkün olduğunca kesintisiz, sürekli, güvenli ve kaliteli olacaktır. Üye, internette yaşanan kesintiler, hız düşmesi ve benzeri sebeplerle hizmette yaşanacak kesinti, görüntü kalitesi ve güvenlik problemlerinden ve/veya ülkede genel bir karışıklığın ortaya çıkması savaş, terör, grev, genel elektrik kesintisi, deprem, su baskını, salgın hastalık, olağanüstü hâl, siber saldırı, cihazlara virüs bulaşmış olması veya benzeri bir mücbir sebeple hizmetin verilmesine ilişkin yaşanacak sorunlardan dijital uygulama sahibinin sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

Üye, Şirket'in teknik zorunluluklar veya mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve benzeri zorlayıcı sebeplerle, işbu Sözleşme hükümlerini tek taraflı olarak değiştirebileceğini, yeni maddeler ekleyebileceğini veya maddeleri çıkarabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

HEYPUNGI’nin, işbu Sözleşme konusu ürün ve/veya hizmetleri Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ hükmü gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mal niteliğinde olduğundan Cayma Hakkı kapsamında bulunmamaktadır. Üye, bu hususu en başından bildiğini ve Cayma Hakkı talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 

Geçerli Hukuk ve Uyuşmazlıkları Çözümü

Bu Kullanım Koşulları, Türk kanunlarına tabidir ve yine Türk kanunları kapsamında yorumlanabilir. İşbu Sözleşme sebebiyle/kaynaklı ortaya çıkacak olan tüm ihtilaf ve uyuşmazlıklarda Türk kanunları geçerli olduğun ve İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin münhasıran yetkili olduğu Üye tarafından beyan, kabul ve taahhüt edilmiştir. İşbu sözleşmenin imzalanmasından kaynaklanan damga vergisinden münhasıran Üye sorumludur.

 

Müşteri Destek Ekibi

Hizmetimiz ve nitelikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ya da hesabınızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa lütfen Ayarlar sayfamızdan Sıkça Sorular Sorular sekmesini ziyaret edin.

 

Sürdürülebilirlik

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmü veya hükümlerinin geçersiz, yasalara aykırı veya uygulanamaz ilan edilmesi durumunda, kalan hükümlerin geçerliliği, yasallığı ve uygulanabilirliği tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir.

 

Kullanım Koşulları Değişiklikleri ve Devir

Bu Kullanım Koşullarını zaman zaman değiştirebilir. Bu tür değişiklikler sizin için geçerli olmadan en az 15 gün önce sizi bilgilendireceğiz. Sizinle anlaşmamızı, ilişkili haklarımız ve yükümlülüklerimiz dahil olmak üzere, herhangi bir zamanda bir başka tarafa devredebilir veya temlik edebiliriz ve böyle bir devir veya temlikle ilişkili olarak bizimle iş birliğinde bulunmayı kabul etmiş sayılırsınız. Tüm bu değişiklikler http://www.heypungi.com/ internet sitesinde yayımlanacaktır.

 

Elektronik İletişimler

Hesabınızla ilgili bilgiler (ödeme izinleri, faturalar, şifre ya da Ödeme Yöntemi değişiklikleri, onay mesajları, bildirimler vb.) tarafınıza yalnızca elektronik formatta aktarılacaktır. Örneğin; üyelik sürecinde e-posta adresinize gönderilen e-postalar aracılığıyla. Sözleşmeyle ilgili soru, görüş ve önerileriniz için welcome@heypungi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İşbu Sözleşme, Üye tarafından okunarak, kabul edildiği anda yürürlüğe girecek ve Taraflardan herhangi biri tarafından feshedilinceye kadar yürürlükte kalacaktır.

Get it on Google Play
Get it on Google Play
bottom of page