top of page

Çocuklar İçin İngilizce Uygulama : Pungilingo

Heypungi Dil Eğitimi uygulaması, yabancı dil eğitimini ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için uzmanlar tarafından tasarlanmıştır. Çocuğunuzun hafıza gelişimi, zeka gelişimi ve iletişim becerilerinin gelişimini destekler. HEYPUNGİ  Dil Eğitimi bölümü, çocuklarımızın enstrümanlar, çiftlik hayvanları, sayılar, renkler, spor, vahşi hayvanlar, taşıtlar, kıyafetler, mevsimler, yiyecekler, meslekler üzerinden dil becerilerinin gelişimini destekler.

Heypungi uygulamasını hemen indir, Punglingo ile çocuklarının yabancı dil becerilerini geliştir!

Çocuklar için İngilizce uygulama Pungilingo, çocuğuna erken yaşta dil eğitimi vermeye başlamak isteyen ebeveynler için hazırlanan son derece faydalı bir uygulama. Sınırların giderek önemini yitirdiği ve dünyanın bütünleşmeye başladığı günümüzde, kişilerin ana dillerinin haricinde bir dil daha bilmeleri neredeyse zorunluluk. Ancak Türkiye, dil eğitimine çok erken başlanmasına rağmen, çok az ilerleme kaydedebilen ve çoğu zaman da başlangıç düzeyi İngilizce ile sınırlı kalan bir ülke. Okul eğitiminin bu konuda yetersiz kaldığını söylemek hiç de yanlış olmaz. Bu yüzden de ebeveynlerin, çocuklarının dil eğitimlerine farklı şekillerde katkı sağlamaları ve destek olmaları gerekir. İngilizce öğreten uygulamalar da bu doğrultuda başvurulabilecek yöntemler arasında.

İngilizce Öğreten Uygulamalar Çocuklar İçin Faydalı mıdır?

 

Çocuklar için İngilizce uygulama kullanımı, onların İngilizce öğrenme süreçlerine ciddi anlamda destek olur. Geleneksel eğitim stratejilerinin aksine, çocukların eğlenerek öğrenmesini hedefleyen ve son derece renkli bir temaya sahip olan bu uygulamalar, çocuklar tarafından sevilerek takip edilir. İngilizce öğrenmek için oyunlar ile zenginleştirilen ve temel İngilizce kelimeleri neşeli bir şekilde öğrenebilmeyi mümkün kılan uygulamalar ile daha erken yaşlardan İngilizce eğitimine başlamak ve güçlü temeller oluşturabilmek mümkün.

İngilizce Geliştiren Uygulamalar Ne Kadar Etkilidir?

İngilizce geliştiren oyunlar ve uygulamalar, çocukların İngilizce öğrenmesinde etkili bir yere sahip. Çoğu zaman bilimsel ilkeler baz alınarak hazırlanan ve çocuklar için en doğru aktarma metotlarını kullanan bu uygulamalar, çocuklar için İngilizceyi bir önyargı olmaktan çıkarır. Bununla birlikte oynayarak ve eğlenerek öğrenme, çocuklarda kalıcılığı en yüksek öğrenme türleri arasında yer alır. Oyun ve etkinlikler ile İngilizce öğrenen çocuklarda, edinilen bilgiler uzun yıllar boyunca zihinde kalır.

Çocuklar için en iyi İngilizce öğreten uygulamalar arasında Pungilingo önemli bir yere sahip. Çocuk etkinlik ve eğitim uygulaması olan ve binlerce çocuk tarafından sevilerek kullanılan Heypungi içerisinde bulunan Pungilingo, çocukların kelime bilgilerini artırmak ve temel İngilizce konularını öğretmek için son derece zengin bir altyapıya sahip. Meslekler, renkler, yabani hayvanlar, kıyafetler, hava durumları, organlar ve yiyecekler gibi pek çok konuda çocuklara etkili bir öğrenme sağlayan Pungolingo ile siz de çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Pungilingo ile Çocuklarınıza İngilizce Öğretin

bottom of page